Zapraszamy Państwa do wysyłania ofert pracy, które po weryfikacji przez administratora będą opublikowane na portalu ofert pracy. W celu zamieszczenia oferty pracy prosimy wypełnić poniższy formularz.

    Informacje o ofercie pracy

    Nazwa firmy / instytucji lub jej charakter (np. Firma farmaceutyczna) (wymagane)

    Poszukuje osób zainteresowanych (wymagane)

    Na stanowisku (nazwa stanowiska) (wymagane)

    Stopień niepełnosprawności (wymagane)

    BrakLekkiUmiarkowanyZnaczny

    Miejsce pracy / praktyk / stażu / wolontariatu (wymagane)

    Preferowane kierunki studiów

    Krótki opis stanowiska (wymagane)

    Wymagania wobec kandydatów (wymagane)

    Osobie współpracującej proponujemy (wymagane)

    Forma współpracy (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna, praktyka, staż, wolontariat, inna)

    Zarobki

    Dodatkowe informacje o ofercie

    Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV, LM, inne) (wymagane)

    Data ważności ogłoszenia (wymagane)

    Adres mailowy, na który można składać aplikacje (wymagane)

    Dane firmy/instytucji

    Nazwa firmy (wymagane)

    Adres (wymagane)

    Miasto (wymagane)

    Kod pocztowy

    Kraj

    Logo firmy

    Dane osoby zamieszczająca ofertę

    (dane niewidoczne dla kandydatów)

    Imię i Nazwisko (wymagane)

    Adres email do osoby zamieszczającej (wymagane)

    Numer telefonu do osoby kontaktowej (wymagane)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Łódź Akademicka moich danych osobowych (wymagane)

    Wyrażam zgodę

    Podziel się
    Fundacja Łódź Akademicka posiada praktyczne doświadczenie w organizacji warsztatów oraz konferencji w formule zdalnej przy wykorzystaniu transmisji na odległość. Fundacja jest członkiem programu TechSoup Polska i posiada niezbędne licencje oraz oprogramowanie do organizacji szkoleń i spotkań dla grupy nawet 500 osób w trybie zdalnym. Jeśli sytuacja epidemiologiczna uniemożliwi organizacje konferencji w formule stacjonarnej, podejmiemy się organizacji wydarzenia z wykorzystaniem narzędzi do transmisji, szkoleń i pracy zdalnej.
    Informacja o dofinansowaniu konferencji