Zapraszamy Państwa do wysyłania ofert pracy, które po weryfikacji przez administratora będą opublikowane na portalu ofert pracy. W celu zamieszczenia oferty pracy prosimy wypełnić poniższy formularz.

Informacje o ofercie pracy

Nazwa firmy / instytucji lub jej charakter (np. Firma farmaceutyczna) (wymagane)
Poszukuje osób zainteresowanych (wymagane)
Na stanowisku (nazwa stanowiska) (wymagane)
Stopień niepełnosprawności (wymagane)
BrakLekkiUmiarkowanyZnaczny
Miejsce pracy / praktyk / stażu / wolontariatu (wymagane)
Preferowane kierunki studiów
Krótki opis stanowiska (wymagane)
Wymagania wobec kandydatów (wymagane)
Osobie współpracującej proponujemy (wymagane)
Forma współpracy (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna, praktyka, staż, wolontariat, inna)
Zarobki
Dodatkowe informacje o ofercie
Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV, LM, inne) (wymagane)
Data ważności ogłoszenia (wymagane)
Adres mailowy, na który można składać aplikacje (wymagane)

Dane firmy/instytucji

Nazwa firmy (wymagane)
Adres (wymagane)
Miasto (wymagane)
Kod pocztowy
Kraj
Logo firmy

Dane osoby zamieszczająca ofertę

(dane niewidoczne dla kandydatów)

Imię i Nazwisko (wymagane)
Adres email do osoby zamieszczającej (wymagane)
Numer telefonu do osoby kontaktowej (wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Łódź Akademicka moich danych osobowych (wymagane)
Wyrażam zgodę

Podziel się
Projekt współfinansuje w ramach zadania zleconego
Logo Ministretwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Logo Ministretwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego