Opublikowano: 08.10.2020

Copywriter Do Portali Tematycznych (praca Zdalna)

W 2019 roku nasze treści dotarły do blisko 2 milionów osób. Stale rozwijamy nasz zasięg tworząc wysokiej jakości portale internetowe, które pomagają i uczą.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która lubi pisać i śmiało wkracza w nowe tematy. Tematyki jakie poruszamy to głównie parenting, dom i ogród, kosmetyki, kulinaria, technologia oraz turystyka.

Opis stanowiska:

  • tworzenie merytorycznych tekstów na potrzeby tematycznych blogów i portali internetowych
  • tworzenie opisów produktów w sklepach internetowych
  • tworzenie i optymalizowanie treści pod wyszukiwarki internetowe

Oczekujemy:

  • sprawnego i lekkiego pióra
  • gotowości do podjęcia pracy na pełnym etacie
  • dokładności i terminowości
  • bardzo dobrej znajomości poprawnej polszczyzny
  • kreatywności i wyobraźni
  • sprawnego wyszukiwania informacji w internecie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w elastycznych godzinach dostosowanych do indywidualnych potrzeb
  • rozwój w obszarze SEO, Copywritingu oraz CMS
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • możliwa praca zdalna

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

E-mail biuro@firstline.pl

Podziel się
Fundacja Łódź Akademicka posiada praktyczne doświadczenie w organizacji warsztatów oraz konferencji w formule zdalnej przy wykorzystaniu transmisji na odległość. Fundacja jest członkiem programu TechSoup Polska i posiada niezbędne licencje oraz oprogramowanie do organizacji szkoleń i spotkań dla grupy nawet 500 osób w trybie zdalnym. Jeśli sytuacja epidemiologiczna uniemożliwi organizacje konferencji w formule stacjonarnej, podejmiemy się organizacji wydarzenia z wykorzystaniem narzędzi do transmisji, szkoleń i pracy zdalnej.
Informacja o dofinansowaniu konferencji