Opublikowano: 07.05.2019

Grafik kreatywny – praca dla osoby z orzeczeniem

Dla naszego Klienta z branży odzieżowej szukamy kreatywnych osób, które dołączą do międzynarodowego zespołu ludzi z pasją. Rekrutujemy na stanowisko:

Grafik kreatywny – praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:

  • wykonywanie retuszu zdjęć i obróbki fotografii oraz fotomontaży,
  • opracowywanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych,
  • przygotowanie do druku materiałów graficznych,
  • realizacja projektów graficznych zgodnie z kalendarzem marketingowym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ,
  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator,
  • mile widziana znajomość programów Adobe InDesign, Premiere Pro, After Effects
  • kreatywność i zmysł estetyczny,
  • dobra organizacja czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań,
  • znajomość branży fashion,
  • komunikatywność i otwartość.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od pon. do pt,
  • elastyczne godziny pracy,
  • opiekę medyczną, i dofinansowanie do karty sportowej
  • wynagrodzenie 2250 brutto.
Podziel się
Fundacja Łódź Akademicka posiada praktyczne doświadczenie w organizacji warsztatów oraz konferencji w formule zdalnej przy wykorzystaniu transmisji na odległość. Fundacja jest członkiem programu TechSoup Polska i posiada niezbędne licencje oraz oprogramowanie do organizacji szkoleń i spotkań dla grupy nawet 500 osób w trybie zdalnym. Jeśli sytuacja epidemiologiczna uniemożliwi organizacje konferencji w formule stacjonarnej, podejmiemy się organizacji wydarzenia z wykorzystaniem narzędzi do transmisji, szkoleń i pracy zdalnej.
Informacja o dofinansowaniu konferencji