Opublikowano: 30.05.2017

Kompleksowa aktywizacja zawodowa i włączenie w rynek pracy osób niepełnosprawnych

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR
Poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce: łódzkie

Preferowane kierunki studiów:

Opis stanowiska: Fundacja Aktywnej Rehabilitacji Region Łódzki zaprasza do wzięcia
udziału w projekcie pn. „Kompleksowa aktywizacja zawodowa i włączenie
w rynek pracy osób niepełnosprawnych”. Celem głównym projektu jest
zniesienie barier związanych z zatrudnieniem, wzrost aktywności
społecznej i zawodowej osób ze znaczną lub umiarkowaną
niepełnosprawnością.

Wymagania:
orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz status osoby nieaktywnej zawodowo

Dodatkowe informacje o ofercie:

Oferujemy:
Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i
jesteś osobą nieaktywną zawodowo, w ramach naszego projektu możesz:
– odbyć szkolenie zawodowe i podnoszące kwalifikacje,
– zostać skierowanym na praktyki i staż rehabilitacyjny,
– skorzystać ze wsparcia Trenera Pracy w poszukiwaniu zatrudnienia,
– otrzymać wsparcie coachingowe i psychologiczne,
– wziąć udział w Warsztatach Poszukiwania Pracy,
– wyjechać na Warsztat Aktywizacji Zawodowej,
– pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Forma współpracy:

Zarobki :

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV, orzeczenie o niepełnosprawności na adres biuro.lodzkie@far.org.pl do dnia 30.06.2017 23:59

Podziel się
Fundacja Łódź Akademicka posiada praktyczne doświadczenie w organizacji warsztatów oraz konferencji w formule zdalnej przy wykorzystaniu transmisji na odległość. Fundacja jest członkiem programu TechSoup Polska i posiada niezbędne licencje oraz oprogramowanie do organizacji szkoleń i spotkań dla grupy nawet 500 osób w trybie zdalnym. Jeśli sytuacja epidemiologiczna uniemożliwi organizacje konferencji w formule stacjonarnej, podejmiemy się organizacji wydarzenia z wykorzystaniem narzędzi do transmisji, szkoleń i pracy zdalnej.
Informacja o dofinansowaniu konferencji