Opublikowano: 03.08.2017

Konsultant telefoniczny z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

stanowisko: Konsultant telefoniczny z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)
miejsce pracy: praca ZDALNA, cała Polska

charakterystyka wykonywanej pracy:
BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.

Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Cała Polska/ Praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu,
  • Znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym,
  • Obsługa poczty elektronicznej,
  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Excel),
  • Dostęp do Internetu (stałe łącze) w miejscu zamieszkania,
  • Mile widziane doświadczenie w telemarketingu,
  • Wysoka kultura osobista i kreatywność,
  • Wysoki poziom motywacji do pracy i chęć zdobywania nowych umiejętności,
  • Dyspozycyjność (7h dziennie w przedziale między 8.00 a 17.00).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami,
  • Umawianie spotkań biznesowych,
  • Raportowanie swoich działań,
  • Tworzenie bazy kontaktów,
  • Kontakt z obecnymi klientami,
  • Działania marketingowe na rzecz pracodawcy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Stałą pomoc techniczną.

Nasz strona: www.bponetwork.pl
Nasz.facebook: BPONetwork Sp.zoo

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Podziel się
Fundacja Łódź Akademicka posiada praktyczne doświadczenie w organizacji warsztatów oraz konferencji w formule zdalnej przy wykorzystaniu transmisji na odległość. Fundacja jest członkiem programu TechSoup Polska i posiada niezbędne licencje oraz oprogramowanie do organizacji szkoleń i spotkań dla grupy nawet 500 osób w trybie zdalnym. Jeśli sytuacja epidemiologiczna uniemożliwi organizacje konferencji w formule stacjonarnej, podejmiemy się organizacji wydarzenia z wykorzystaniem narzędzi do transmisji, szkoleń i pracy zdalnej.
Informacja o dofinansowaniu konferencji