Opublikowano: 06.11.2016

Praca biurowa

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży drukarskiej  poszukujemy: OSÓB DO PRACY BIUROWEJ

Lokalizacja: Sopot

Wymagania:
– podstawowa umiejętność obsługi komputera, internetu oraz telefonu
– dobra dykcja
– pozytywne nastawienie
– mile widziane osoby w średnim wieku :)

Oferujemy:
– przez 3 miesiące Umowę Zlecenie ( ze składkami na NFZ oraz na emeryturę). Po 3 miesiącach przejście na Umowę o Pracę
– stawkę godzinową na początek w wysokości 13 zł/h
–  premie procentowe oraz premie uznaniowe
– dla chętnych możliwość robienia nadgodzin
– pracę  w godzinach 8:00 – 15:00 ( 7h dziennie)
– zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
– płatne szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

Obowiązki:
– nawiązywanie kontaktu z klientem oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami
– przedstawianie klientom oferty firmy
– kontakt za pośrednictwem email oraz telefonu z klientami, którzy znajdują się w bazie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres
gdansk@wyghr.pl z numerem ref. BIUR/11/SOP.

Podziel się
Fundacja Łódź Akademicka posiada praktyczne doświadczenie w organizacji warsztatów oraz konferencji w formule zdalnej przy wykorzystaniu transmisji na odległość. Fundacja jest członkiem programu TechSoup Polska i posiada niezbędne licencje oraz oprogramowanie do organizacji szkoleń i spotkań dla grupy nawet 500 osób w trybie zdalnym. Jeśli sytuacja epidemiologiczna uniemożliwi organizacje konferencji w formule stacjonarnej, podejmiemy się organizacji wydarzenia z wykorzystaniem narzędzi do transmisji, szkoleń i pracy zdalnej.
Informacja o dofinansowaniu konferencji