Opublikowano: 12.04.2020

Projektant systemów łączności radiowej – praca w Gdyni

Pracodawca to przedsiębiorstwo o długoletniej historii i znakomitych tradycjach. Przez lata swojego istnienia Firma dynamicznie się rozwijała, rozszerzała asortyment produkowanych urządzeń i świadczonych usług. Główne produkty Firmy – radiostacje i radiotelefony – docierają do Klientów w całej Polsce. Odbiorcami są wszyscy ci, którzy do sprawnej pracy potrzebują niezawodnych środków.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Projektant systemów łączności radiowej – praca stacjonarna Gdynia

Podstawowe obowiązki:

  • tworzenie oprogramowania w języku C/C++,
  • tworzenie oprogramowania w języku VHDL,
  • projektowanie warstw fizycznych (ISO/OSI Layer 1),
  • projektowanie warstw protokolarnych (ISO/OSI Layer 2/3),
  • przeprowadzanie symulacji projektowanych rozwiązań,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności programowanie, radiokomunikacja,
  • znajomości zagadnień sieci radiowych oraz podstaw cyfrowego przetwarzania sygnałów,
  • podstawowej znajomości narzędzia MATLAB,
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w języku C/C++ lub VHDL,
  • umiejętność projektowania warstw fizycznych (ISO/OSI Layer 1),
  • umiejętność projektowania warstw protokolarnych (ISO/OSI Layer 2/3),
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • kreatywności i umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość programów – MS Office – Word, MS Office – Exel,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • godziny pracy w przedziale 8-16,
  • wynagrodzenie brutto od 4500,00 zł do 7000,00 zł (zależne od umiejętności i doświadczenia),
  • premię roczną,
  • premię uznaniową,
  • dodatkowe wynagrodzenie za udział w projekcie,
  • dofinansowanie do wypoczynku,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca(at)obpon.pl