Opublikowano: 19.09.2022

Asystent ds. marketingu internetowego – praca zdalna

Profil stanowiska:

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlatego też tę ofertę kierujemy do osób niepełnosprawnych. Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie dla trzech firm poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent ds marketingu internetowego

Zakres obowiązków:

  • tworzeniu ciekawych treści, postów, artykułów, grafik;
  • publikowanie treści na platformach społecznościowych oraz na stronie internetowej;
  • budowanie zaangażowania na portalach społecznościowych;
  • pozyskiwanie wartościowych linków zwrotnych;
  • udział w opracowywaniu nowych kampanii i działań w social mediach;
  • typowanie efektywnych fraz kluczowych pod prowadzone kampanie.

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia i publikacji wpisów w CMS WordPress – warunek konieczny;
  • umiejętność tworzenia oraz publikacji wpisów na portalach społecznościowych – warunek konieczny;
  • umiejętność tworzenia grafik w programie Canva – jest warunek konieczny;
  • umiejętność pisania treści na różne, swobodne tematy – jest warunek konieczny;
  • mile widziana jest umiejętność tworzenia landing page przy wykorzystaniu edytora blokowego Gutenberg.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska – 3. 010 zł brutto;
  • możliwość pracy na część etatu;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość wykonywania pracy zdalnie, z domu;
  • odpowiedzialne i zróżnicowane zadania, umożliwiające rozwój zawodowy;
  • szkolenia i wsparcie w pracy.

Miejsce pracy: cała polska. Praca zdalna z domu

Uwagi: CV przyjmujemy wyłącznie poprzez formularz rejestracyjny. Wystarczy skopiować poniższy link do przeglądarki

Miejsce: praca zdalna z domu

Okres publikacji: 2022-09-12 – 2022-10-12

Podpis: MyWspieramy

E-mail: praca@mywspieramy.org

Podziel się
Fundacja Łódź Akademicka posiada praktyczne doświadczenie w organizacji warsztatów oraz konferencji w formule zdalnej przy wykorzystaniu transmisji na odległość. Fundacja jest członkiem programu TechSoup Polska i posiada niezbędne licencje oraz oprogramowanie do organizacji szkoleń i spotkań dla grupy nawet 500 osób w trybie zdalnym. Jeśli sytuacja epidemiologiczna uniemożliwi organizacje konferencji w formule stacjonarnej, podejmiemy się organizacji wydarzenia z wykorzystaniem narzędzi do transmisji, szkoleń i pracy zdalnej.
Informacja o dofinansowaniu konferencji