Zapraszamy Państwa do wysyłania ofert pracy, które po weryfikacji przez administratora będą opublikowane na portalu ofert pracy. W celu zamieszczenia oferty pracy prosimy wypełnić poniższy formularz.

Informacje o ofercie pracy

Nazwa firmy / instytucji lub jej charakter (np. Firma farmaceutyczna) (wymagane)
Poszukuje osób zainteresowanych (wymagane)
Na stanowisku (nazwa stanowiska) (wymagane)
Stopień niepełnosprawności (wymagane)
BrakLekkiUmiarkowanyZnaczny
Miejsce pracy / praktyk / stażu / wolontariatu (wymagane)
Preferowane kierunki studiów
Krótki opis stanowiska (wymagane)
Wymagania wobec kandydatów (wymagane)
Osobie współpracującej proponujemy (wymagane)
Forma współpracy (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna, praktyka, staż, wolontariat, inna)
Zarobki
Dodatkowe informacje o ofercie
Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV, LM, inne) (wymagane)
Data ważności ogłoszenia (wymagane)
Adres mailowy, na który można składać aplikacje (wymagane)

Dane firmy/instytucji

Nazwa firmy (wymagane)
Adres (wymagane)
Miasto (wymagane)
Kod pocztowy
Kraj
Logo firmy

Dane osoby zamieszczająca ofertę

(dane niewidoczne dla kandydatów)

Imię i Nazwisko (wymagane)
Adres email do osoby zamieszczającej (wymagane)
Numer telefonu do osoby kontaktowej (wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Łódź Akademicka moich danych osobowych (wymagane)
Wyrażam zgodę

Podziel się